czwartek, 31 maja 2012

3. Burzliwe małżeństwo

Roberta Leight " Burzliwe małżeństwo"

Przygoda miłości Randalla i Sandry, którzy znali się od lat i jednocześnie starali się trzymać od siebie jak najdalej. Sandra uważa, że Randall jest typowym zarozumiałym, zimnym i wyniosłym facetem, który chce zbliżyć się do niej dlatego, że jest córką milionera u którego w firmie on pracuje. Ona ma chłopaka on jest sam. Jej ojciec ze wszystkich sil stara się ich zeswatać ze sobą, lecz mu się tonie udaje. Kiedy poważnie podupada na zdrowiu Sandra  i Randall postanawiają dla dobra sytuacji udawać, że chcą się pobrać, sytuacja wymyka się z pod kontroli i biorą ślub. Co z tego wyniknie przeczytajcie sami;D polecam gorąco!

Kilka słów z okładki;

" Gdy Randall zaproponował jej małżeństwo nie miała wątpliwości, że zrobił to dla kariery i z pełnym wyrachowaniem. Sandra Harris była bowiem ukochana córką multimilionera i jedyna spadkobierczynią wielkiej fortuny, a Randall dyrektorem i głównym udziałowcem firmy Harris Pharmacenticals. Mimo, że nie wierzyła w jego bezinteresowna miłość, zgodziła się wyjść za niego na prośbę umierającego ojca. Postawiła jednak narzeczonemu dwa twarde warunki: ich związek będzie platoniczny i rozejdą się zaraz po śmierci ojca."

I okładka:2 komentarze:

  1. Również czytałam tą książeczkę, mam ją na półce i czasami gdy mam chandrę to do niej wracam. świetna, wartka, kobieca. Tego szukam w romansach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecone przez ciebie pozycje bardzo przypadły mi do gustu szczególnie "Burzliwe małżeństwo". Jest szansa żebyś poleciła coś jeszcze ?

    OdpowiedzUsuń